آموزش ثبت نام در بروکر اپوفایننس

  • 0 نظر
  • 77 بازدید

ابتدا از طریق این لینک وارد وبسایت اپوفایننس شوید و از قسمت بالا زبان سایت را به فارسی تغییر دهید.

در صفحه Register مطابق تصویر زیر اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح تکمیل نمایید. توجه کنید که ایمیل و شماره تماس معتبر وارد کنید تا اطلاع رسانی‌ها و پشتیبان بروکر بتواند با شما ارتباط برقرار کند تا در صورت نیاز بتوانید با بروکر ارتباط برقرار کنید. پس از تکمیل فرم با فشار دادن دکمه Create Account وارد مرحله بعد شوید.

 

در این مرحله یک عدد چند رقمی به ایمیل شما ارسال می‌شود که باید آن را در قسمت PIN وارد کنید. به ایمیل خود بروید و پس از بررسی عدد پین را وارد کنید. پس از وارد کردن کد، یکبار دیگر آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد کابین شخصی شوید.

به کابین شخصی اوپوفایننس خوش آمدید.! در این پنجره ابتدا زبان کابین شخصی را از قسمت مشخص شده به فارسی تغییر دهید. و تمامی توافقنامه‌ها را قبول کنید تا اجازه دسترسی به دیگر امکانات موجود در کابین شخصی برایتان باز شود. سپس دکمه الان تایید کن کلیک کنید تا مراحل احراز هویت در این بروکر را شروع کنیم.

پس از تایید مشاهده می‌کنید که کابین شخصی برایتان تغییر می‌کند که در این صفحه اطلاعات کلی کابین شخصی به همراه چارت سهام مربوط به یک شرکت (در این تصویر سهام شرکت اپل را مشاهده می‌کنید) را مشاهده می‌کنید. حال روی دکمه الان تایید کن کلیک کنید تا وارد احراز هویت شوید. در این پنجره ابتدا زبان فارسی را انتخاب کنید و سپس دکمه بعدی را فشار دهید.

ابتدا شماره موبایل خود را وارد کنید. پس از آن روی دکمه Send Verification Code تا کد تایید برای شماره تلفن وارد شده ارسال شود. پس از ثبت کد ارسال شده به موبایل، باید یک سند هویتی برای احراز هویت ارسال کنید. این موارد شامل:

گذرنامه
گواهینامه رانندگی
کارت شناسایی (کارت ملی)
مجوز اقامت
در هنگام ارسال هر یک از موارد گفته شده دقت کنید که عکس ارسالی روشن و شفاف و بدون برش باشد (تمام گوشه‌های سند باید قابل مشاهده باشد). همچنین از ارسال عکس اسکن شده اجتناب کنید زیرا مورد تایید قرار نمی‎‌گیرد.

در پایین همین صفحه، گواهی محل سکونت خود را ارسال کنید. این مورد برای تاییدیه آدرس سکونت می‌باشد. در این مرحله ابتدا کشور، شهر، آدرس و شماره ساختمان را وارد کنید (برای تاییدیه آدرس به موارد زیر نیاز دارید). در انتها پس از ارسال خلاصه‌ای از کارهایی که انجام داده‌اید را به شما نشان می‌دهد و پس از بررسی توسط بروکر، نتیجه تایید یا عدم تایید آن را در کابین شخصی مشاهده خواهید کرد.

مدارک مورد تایید:

صورت حساب بانکی.
قبوض خدماتی (آب، برق، گاز، تلفن) اعتبار این مدارک باید کمتر از ۳ ماه باشد.
اظهارنامه مالیاتی.
گواهی نامه سکونت یا اجاره نامه
بیمه نامه یا برگ سبز خودرو به نام.

موارد عدم تایید:

اسکرین شات
صورت حساب تلفن همراه
پرونده پزشکی
رسید خرید

 

در صورتی که حساب کاربری شما مورد تایید قرار نگیرد با تصویر زیر روبرو خواهید شد. پس از بررسی مدارک و ارسال دوباره صحیح آن، یکبار دیگر منتظر تایید باشید. ( منو مشخصات کاربری ==> تایید کاربری )


پس از ارسال مدارک هویتی و سکونت، بار دیگر به صفحه اصلی کابین شخصی هدایت می‌شوید. در این صفحه اطلاعات کاربری شما از جمله شناسه کاربری، شماره موبایل و … را مشاهده می‌کنید که در صورت مغایرت هر کدام از موارد می‌توانید آنها را ویرایش کنید.

تبریک میگم شما با موفقیت در بروکر ثبت نام کردید.

مرحله ی بعدی ساخت حساب معاملاتی سوشال ترید است.

 

از داشبورد حساب کاربری روی ایجاد حساب کلیک کنید.

در صفحه ی باز شده MT4 را انتخاب کنید ، نوع حساب را Social Trading انتخاب کنید ، لوریج را روی 1:500 تنظیم کنید و ارز را USD بزنید و ادامه را کلیک کنید.

به این ترتیب حساب سوشال ترید شما ساخته میشه و اطلاعات ورود به حساب به شما نمایش داده میشود.

این اطلاعات ورود هنگام اتصال اکانت شما به اکانت ربات ما که از طریق منوی سوشال ترید قابل دسترس است مورد استفاده قرار میگیرد.

administrator

نظر دهید